KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978368
nr 1397 8368
Oidentifierad konstnär. Signerad J Sandström -1912. Olja på duk, 45x85 cm, yttermått inklusive ram: 59x97 cm
Kondition: smärre fägbortfall, smärre ramskador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:59:23
17/5 18:16:14